O Nas

Firma "Dom na Weekend" zajmuje się sprzedażą działek budowlanych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Nasze projekty są bardzo dokładnie przemyślanym przedsięwzięciem, mającym na celu umożliwienie realizacji własnych marzeń. Więcej...

 

Projekt Antonówka

Proponowany przez nas projekt domu jednorodzinnego "Antonówka" o powierzchni 90,00 m2 z dużym tarasem został zaprojektowany dla rodziny z dwójką dzieci, gdzie każde dziecko posiada swój własny pokoj. Dwie łazienki pozwalają na bezkonfliktowe korzystanie z porannej toalety, a duży pokój dzienny (prawie 34 m2), stworzy możliwości wspólnego śniadania w otoczeniu przyrody.

Dzięki zwartej zabudowie, zastosowanym materiałom, koszt budowy takiego budynku, został zminimalizowany co w dzisiejszych czasach stanowi bezwzględnie najważniejsze kryterium przy podejmowaniu decyzji o budowie własnego domu, zwłaszcza jeśli miałby to być drugi dom w rodzinie (weekenowy).

Jako firma sprzedająca działki budowlane, nie narzucamy naszym klientom określonych projektów. Zaprezentowane projekty są jedynie propozycjami i pokazują trend jaki chcielibyśmy utrzymać w skali całego osiedla. Nie mamy wpływu na czas kiedy powstanie zabudowa na oferowanych przez nas działkach, natomiast na etapie sprzedaży nieruchomości przekonujemy każdego klienta, aby wzory architektoniczne budynków przez nas proponowane, zostały zaakceptowane i użyte w przyszłości.

W oferowanych przez nas projektach nie uwzględnialiśmy garaży i pomiszczeń gospodarczych, gdyż każdy człowiek ma ine preferencje. W ramach oferowanych przez nas działek i obowiązującego Miejscowego planu Zagospodarowania Przestrzennego na działkach możan wybudować garaże w formie wiaty, wolnostojace lub też przylegajace bezpośrednio do domu.

 

Zapraszamy do pobrania wizualizacji domu "Antonówka" w celu zapoznania się z dokładnym rozkładem pomieszczeń oraz ich wymiarami.

 

Wizualizacja projektu     Wizualizacja projektu domu "Antonówka"

    projekt_antonowka.pdf (5,8 MB)